Duben 2015

Sick Times

2. dubna 2015 v 18:34 | M |  MyWorld
Taakže. Dneska jsem se probudila s tim že mě všechno bolí.. Řikám si: aspoň že je dneska i zítra volno, udělám si volnější den. A potom už to šlo jako po klouzačce. Bylo mi zle, klepala jsem se, každej pohyb mě bolel. Když jsem se změřila, měla jsem 38,5. A už mi to bylo jasný. Nějaká podělaná viróza. Tak jsem se rozhodla tu nemoc trochu zpříjemnit.

1) Kdy jste si naposled udělali horký čaj s medem, zalezli jste si do postele a pustili si váš oblíbený seriál nebo film? Vsadim se že už dlouho ne!

2) Pokud máte nějaký nenáročný koníček na který normálně nemáte čas (pletení, háčkování,malování, vyšívání..) teď máte jedinečnou možnost se na něj soustředit!

3) Konečně máte čas něco pořádně přečíst! Já obvylke za týdenní nemoc přečtu tak cca 5-6 knížek.. (knihomol forevaa)

4) Nikdo vás do ničeho nenutí! Nemusíte chodit na návštěvu k extrémně ukecané sestřenici, kterou byste nejraději skopli ze schodů.

5) Chtěli jste rozjet blog ale nemáte čas ani nápady? Teď máte spoustu času projet si nějaké dobré blogy, inspirovat se, vyhrát si s designem a rozjet svůj blog!

6) Vím že do tohohle se vám asi moc chtít nebude, ale pokud už si budete samou nudou snažit olíznout loket, můžete si roztřídit ten šuplík se všim bordelem, odstřižkama a dávno nepoužívanejma věcma (každej takovej má:)).

7) Cítíte, že se ve vás skrývá nadějný spisovatel? Můžete ykusit něco napsat! Teď máte hodně času.

Tak, to bude asi všechno, co jsem ze sebe chtěla dostat. Doufám že jsem vám nějak pobohla,
a zatím Bye:)